O nás

O nás

o_nas_header

Už takmer 30 rokov.

LIKO-S stojí na rodinných základoch. To nám pomáha prekonávať zlé časy v živote aj v biznise, poháňa nás vpred a prináša radosť v časoch dobrých. Už dve generácie ručíme za svoju prácu. A to, ako sa k sebe správame v rodine, sa odráža do života celej firmy. Presvedčte sa a navštívte sídlo našej firmy v Slavkove u Brna.

o_nas_part_1

Robíme veci inak.

Inovátorsky duch nás poháňa vpred. Neustále vymýšľame a inovujeme – ako prvý v Európe sme začali vyrábať interiérové priečky, nastavujeme trendy. Vrcholom našeho úsilia je prvá živá hala na svete s názvom „LIKO-Vo“. Túto industriálnu zelenú budovu ktorá pracuje s energiami z prírodných zdrojov, sme otvorili v júni roku 2019 a zaznamenali obrovský zásah aj záujem médií. Program #DomyAkoStromy ide však ďalej a našim cieľom je dosiahnúť zmeny v súčasnom a invazívnom spôsobe stavania.

Len osobný rozvoj a vývoj technologii nám umožnil prísť s interaktívnou stenou SMART-i-WALL®. Multimediálna priečka budúcnosti vie všetko, na čo si spomeniete. 

o_nas_part_2

Zodpovedný business.

Každá firma je hlavne o ľuďoch a produktoch, ktoré vytvárajú. LIKO-S spojuje energiu ľudí odvádzajúcich tú najlepšiu prácu. Naši zamestnanci chcú premýšľať, čo urobiť inak a lepšie, rozvíjať sa a my ich v tom maximálne podporujeme. Oceňujeme energiu inovovať, chuť napĺňať našu víziu, odlíšiť sa od ostatných.

 

Jednoducho byť najlepší.