Sada závesných laniek a príprava zavesenia panelu

Sada obsahuje 4 komplety laniek a kovania na zavesenie akustických panelov z materiálu SilentPET pod strop. Súčasťou je príprava panelu z Vašej objednávky na osadenie týchto závesov.

Sada 4 laniek je odporúčaná pre panely s max. Rozmere 1200 x 1200 mm. Pre väčšie panely použite viac laniek.

Môžeme doručiť do:
27.1.2022
Skladom
Kód: 272
Značka: LIKO-S, a.s.
€10 / sada €8,33 bez DPH
Kategória: Príslušenstvo

Chcete zavesiť akustické panely pod strop, ale nenašli ste v našej ponuke vybraný tvar v prevedení s lankami? Táto sada to vyrieši.
Sada obsahuje 4 komplety laniek a kovania na zavesenie akustických panelov z materiálu SilentPET pod strop.

Súčasťou je príprava panelu z Vašej objednávky na osadenie týchto závesov.
Sada 4 laniek je odporúčaná pre panely s max. rozmerom 1200 x 1200 mm. Pre väčšie panely použite viac laniek.

Teda napríklad, ak si zvolíte sadu obsahujúce dva štvorce 1200 x 1200 mm (ECO SQUARE 2), objednajte si tiež dve sady laniek. Pokiaľ však niektorý z rozmerov presahuje 1200 mm, použite v rade 3 lanka namiesto dvoch, aby sa panel neprehýbal. Napríklad dva dlhé pruhy 2400 x 1200 mm (ECO LONG 2) je potreba zavesit na 2 x 6 laniek, teda 3 sady laniek. O prípravu zvolených panelov sa postaráme.

Ak neviete, koľko laniek objednať, napíšte nám alebo zavolajte. Radi Vám poradíme.

Pokiaľ objednávate viac panelov, z ktorých pod strop chcete zavesiť iba niektoré, napíšte nám prosím do poznámky, ktoré panely máme pripraviť podľa vašich predstáv. Štandardne pripravujeme panely k horizonálnímu zaveseniu. Je však tiež možné panely zavesiť vertikálne ( "baffle") - ak toto plánujete, napíšte nám to rovnako do poznámky.